* Ürünün etkisi kişiden kişiye değişebilmektedir.

Nano Hair Kullanıcı Yorumları


Yorum Yaz


nano hair kullananlar

“Haber sitesinde haberleri okurken sağlık haberleri köşesinde nano hair şampuanla ilgili bir haber dikkatimi çekti. Okudum ve biraz araştırım. Türkiyede pek bilinmiyor ama yurtdışında epey kullanılan bir yöntemmiş. 1 kutu sipariş verdim. Deneyip ona göre karar vereceğim. Faturasıyla gönderin yoksa teslim almam :)”
Adem Aktaş - İSTANBUL


fiyatı

“satın almadan önce fiyatı pahalı gelmişti o yüzden sadece 1 set almıştım. Bir süredir kullanıyorum çok memnun kaldım. 2 set daha sipariş verdim. Ucuz ürünlere paranızı boşuna vermeyin aldığınız ürün verdiğiniz paraya değsin. Çok başarılı bir ürün tavsiye ederim.”
Ömer Tekin - MUĞLA


kullanıcı yorumları

“Bir forumda kullanıcı yorumlarını okuyup denemeye karar vermiştim. 1 kür kullandım çok memnun kaldım. Şimdi 3 kür daha satın aldım. Çok etkili bir şampuan. Daha önceden de farklı ürünler denemiştim ama hep hayal kırıklığına uğramıştım nano şampuan kokusuyla bile gerçekten farklı bir ürün olduğunu belli ediyor.”
Mert Kazançlı - ÇANAKKALE


faturalı satış

“Web sitenizden 2 kutu ürün sipariş vermiştim. Telefonda bilgi verdiğiniz gibi kargonun ön cebini kontrol ederek teslim aldım. Faturası paketin ön cebindeydi. Hiçbir problem yaşamadım. Çok teşekkür ederim.”
Fatih Özer - KAYSERİ


eczacı tavsiyesi

“Eczaneden saçlarım için şampuan almak istemiştim. Ben başka bir şampuan almak istememe rağmen eczacı ısrarla nano şampuanı almamı önerdi. Kullananların çok memnun olduğunu en azından denememi istedi. Bende 1 kutu alıp denedim. O gün bugündür nano şampuanı kullanıyorum. Eczane fiyatının internetten 50 lira daha pahalı olduğunu gördüm o yüzden internetten satın alıyorum. Eczaneden de alabilirsiniz ama tavsiyem faturalı olarak internetten alın.”
Murat Özalp - İSTANBUL


şuan kullanıyorum

“işyerinden bir arkadaşım kullanıyormuş saçlarımın durumunu görünce bana da kullanmam için ürünü tavsiye etti. Kendisi çok memnun olduğu için benim de kullanmamı istedi. Pek etki edeceğini düşünmeyerek 1 set kullandım. Bugün tekrar sipariş verdim. Saçlarımdaki değişim hemen fark edilebiliyor. ”
Kubilay Yetkin - ANKARA


kullanım sonrası

“ürünü kullandıktan sonra etkileri kalıcı olurmu? Sürekli kullanmak gerekiyormu? Açıkçası bir arkadaşım önerdi bana ama ben yine de emin olamıyorum. 1 kutu alıp deneyeceğim. En azından denemiş olurum. Zaten başka marka şampuanlara da para veriyoruz. Bu kadar methedilen bir ürün boş olamaz diye düşünüyorum. ”
Fatih Kırbaş - ERZURUM


nano hair şampuan

“Haberlerden görerek nano hair şampuan satın aldım. Haberlerde detaylıca anlatılmıştı denemek için 1 kutu almıştım. Çok memnun kaldım. Daha öncede çeşitli yağlar kullandım ama pek bir etkisi olmamıştı. Nano Hair beklediğimden daha da etkili çıktı. Bundan sonra sürekli kullanmayı düşünüyorum. Biraz pahalı ama buna değer. Teşekkürler nano hair.”
Ali Aksoy - KOCAELİ


nano hair türkiye

“İnternette biraz araştırdım. Araştırmalarıma göre nano hair yurtdışında uzun zamandır kullanılan bir ürünmüş. Türkiyede de kullananlar var ama çok eski bir ürün değil galiba. Eski bir ürün olmamasına rağmen ilk kullananlar bazı forumlarda yorum yazmışlar çok etkili olduğunu, işe yaradığını yazmışlar. Bende saçlarına düşkün birisiyim. Ama son zamanlarda stresten sıkıntıdan mahvoldum. 1 kür alıp kullanmak istiyorum bakalım bende de işe yaracakmı?”
Serdar Ünal - TRABZON


kullanıcı tecrübesi

“Ürünü yeni satın aldım. Duş sonrasında iyice köpürterek ve saçlarıma masaj yaparak kullanıyorum. Gerçi çok da fazla saçım olduğu söylenemez ya neyse artık :) Kokusu gerçekten farklı normal şampuanlarla kıyaslayacak olsam bir kıyas veremiyorum gerçekten eşsiz bir kokusu var. Henüz 2 haftadır kullanıyor olmama rağmen bu şampuan benim vazgeçilmezim oldu. Saçlarıma çok iyi geldi. Tavsiye ederim.”
Nihat Yılmaz - KOCAELİ


kullananların yorumları

“İçeriği bitkisel olduğu için bu şampuandan sipariş vermiştim. Tabi satın almadan önce internette, forumlarda, haber sitelerinde iyice araştırdım. Yurtdışındaki bazı sitelerde de ürün hakkında yorumlar yazılmış. Google çeviri ile çevirebildiğim kadar okudum. Çok güzel yorumlar vardı. Araştırdıktan sonra sipariş verdim ve kullanmaya yeni başladım şuan için memnunum bakalım uzun bir süre kullanmayı düşünüyorum.”
Hüseyin Ateş - DÜZCE


sipariş hattı

“Sipariş hattınızı arayarak ürün hakkında detaylı bilgi aldım. Bilgi veren arkadaşların gerçekten bilgili oldukları ortada. İllaki satın alın diye baskı yapılmıyor olması benim sipariş vermemde kesinlikle etkili oldu. Normalde satış yapanlar psikolojik baskı yapıyor ama böyle bir muameleye maruz kalmadım ve tatmin edici bir bilgi aldım. Çağrı merkezinizdeki arkadaşlara teşekkür eder iyi çalışmalar dilerim.”
Mithat Yazıcı - İSTANBUL


Resmi Satış Sitesi

“Nano hair şampuan satın almak istiyorum. Bazı sitelerde iletişim numarası bile yok. Hangi siteye nasıl güveneceğiz şaşırdım. Siteniz bana daha çok güven verdi. Faturalı ürün alınması konusunda uyarılarda bulunmuşsunuz bu konuda size kesinlikle katılıyorum. İnternetten alışverişlerde fatura şart.”
Oktay Bostancı - GİRESUN


tv reklamı

“Televizyondaki tanıtımlarınızı izledim. Fiyatı biraz pahalı geldiği için internetten araştırma yapıyım dedim ama internette de aynı fiyattan satılıyor. Diğer ürünlerin ucuzu bulunuyor ama bu ürünün ucuzunu bulamadım demekki gerçekten ciddi bir ürün. 1 kutu içinde 10 küçük şampuan var galiba. 1 kür alıp kullanacağım ondan sonra devamını da alırım. Tşk.”
Orhan Kılıç - İSTANBUL


facebook yorumları

“Facebook yorumlarını okuyarak ürünü denemeye karar verdim. Facebook da şampuanı kullananlar yorum yazmışlardı epey kişi de kullanmış. Memnun olan da var olmayanda. Ama memnun olanların sayısı kat kat fazla. Forumlardan da biraz araştırdım. Genel olarak iyi bir ürün olduğu söyleniyor. Kullanımdan kullanıma kişiden kişiye mutlaka değişir. Bende kullanacağım. 2 Kutuluk kampanyadan satın aldım. 1-2 gün içinde sizde olur dediler. Bakalım gelsin hemen kullanmaya başlayacağım.”
Aydın Erdoğan - AKSARAY


faydaları ve zararları

“Yaklaşık 2 aydır kullanıyorum. Almadan önce bir yan etkisi veya zararı olurmu diye düşünüyordum ama iki aydır hiçbir problem yaşamadım. Aksine çok faydasını gördüğüm bir ürün. 2 günde 1 defa akşam duş alırken kutudan çıkan küçük şampuanın yarısını kullanıyorum. Etkisini ne zaman gösterir diye merak edenler varsa belirteyim 3. hafta etkilerini göstermeye başladı. Sizde ona göre kullanabilirsiniz. Herkese iyi günler dilerim.”
Ömer Özdal - MANİSA


yorumlar

“Haber sitesinde yer alan haberlerden duymuştum. Geçen gün bir arkadaşımla konu saçtan açıldı. Meğer yakın bir arkadaşım bir süredir nano hair kullanıyormuş. İnternetteki yorumlara şahsen ben pek inanamıyorum en güvendiğim arkadaşım kullanmamı önerince bende aldım şuan kullanıyorum. Kendimden biliyorum gözle görmedikten sonra inanmak zor ama en azından 1 kutu alın deneyin kararı kendiniz verin. Emin olun pişman olmayacaksınız. ”
Süleyman Çınar - SAKARYA


sipariş vermek

“Sipariş vermeden önce forumlarda, haber sitelerinde, bloglarda ürün hakkında yazılmış haberleri, makaleleri, yazıları, yorumları, incelemeleri hepsini okudum. Genel itibariyle kullananlar memnun görünüyor. Bende kullanmak istiyorum 1 kutu alıp deneyeceğim. Çok pahalı bir ürün değil denemeye değer. Az önce sipariş formunu gönderdim. İki üç güne kadar kargo bana gelir galiba.”
Mehmet Durgun - KONYA


kargo teslimatı

“2 gün önce haber sitesinden görüp sipariş vermiştim. Bugün kargom geldi. Faturasıyla birlikte problemsiz bir şekilde teslim aldım. Kutuya bakınca çok kaliteli bir ürün olduğu anlaşılıyor. Yarın kullanmaya başlayacağım. Teşekkürler...”
Ramazan Yılmaz - İZMİR


orjinal ürün sipariş

“Satın almadan önce birkaç siteyi gezmiştim. Sitelerin hepsi birbirine benziyordu. En çok bu site güven verdiği için bu siteden sipariş vermiştim. Kargom bugün geldi paketin ön cebinde faturasıyla geldi. Kargodan problemsiz geldi. Ürünlerim faturasıyla geldiği için içim rahat bir şekilde bugün kullanmaya başlayacağım. Çok teşekkürler...”
İsa Korkusuz - GAZİANTEP


işe yarıyor

“Haber sitesinde ürününüz hakkında yazılanlar. Ürünü kullananlar çok etkiledi beni. İşe yarar mı yaramazmı derken 1 kutu sipariş vermiştim. Muntazam bir şekilde kullandım. 2 günde 1 defa tüplerin yarısını duşdan sonra kullandım. 3 uygulama daha yapınca ürünüm bitecek. 1 kutuda tam istediğim sonucu alamadım ama ürünün belirtileri gayet açık işe yaradığı kesin. 5 kutuluk kürden alıp adam akıllı kullanmak lazım. Velhasıl işe yarayan bir ürün deneyin derim.”
İsmail Demir - KOCAELİ


resmi sitesi

“Nano hair resmi satış sitenizden 2 kutu sipariş vermiştim. Kargom bugün geldi telefonda bilgi aldığım bayan müşteri temsilcinizinde özellikle belirttiği gibi ürünün faturası paketin ön cebindeydi. İnternetten daha önce 1 defa fatura mağduriyeti yaşamıştım. Ürünü faturasız göndermişlerdi bende almamıştım. O olaydan beridir internetten birşey alırken hep içimde bir şüphe oluyor ama sizden gelen ürün faturasıyla gelince içim rahatladı. Çok teşekkür eder çalışmalarınızda başarılar dilerim...”
Ertuğrul Aytekin - HATAY


forum yorumları

“Ürünü duyduktan sonra forumlarda şöyle bir araştırdım. Birkaç kullanan kişi deneyimlerini etkilerini faydalarını zararlarını anlatmış. genel olarak bir yan etkisi zararı görülmemiş. tam olarak etkisini görmek içinde en az 2 kutu kullanmak gerekiyormuş. 1 kutu alıp denemek istiyordum ama yorumları okuyunca 2 kutu sipariş vermeye karar verdim. Bende kullandıktan sonra yorumlarımı paylaşmayı düşünüyorum. ”
Tufan Çelik - HATAY


etkili çözüm

“Bir dost tavsiyesiyle satın aldım. Arkadaşımda da faydasını görmüştük bende ondan görüp satın aldım kullanmaya yeni başladım. 1 hafta olmadı daha. Tabi etkilerini görmek için henüz erken ama işe yaracağına eminim. 2 günde bir kullanılıyormuş bende öyle kullanıyorum birkaç ay düzenli bir şekilde kullanırsam bende de etkili bir çözüm sağlayacaktır. Tüpler daha büyük olsa daha iyi olurmuş :) bana biraz küçük gibi geldi.”
Ümit Arslan - NEVŞEHİR


nano hair yorumlar

“nano hair satın almadan önce uzun bir süre bekledim. Geçen gün haberleri okurken yine karşıma çıktı çok iyi yerlerde reklamı var hatta bir ara televizyonda da reklamlarını görmüştüm. İşe yaramayan bir ürün olsa bunca zaman satılmaz diye düşünerek denemeye karar verdim. 2 kutuluk kampanyadan sipariş verdim. 1 kutusu bitti bitecek gibi. Etkileri gerçekten başarılı bir ürün olduğunu ortaya koyuyor. Bence formülü çok başarılı bir ürün.”
Yusuf Türkmen - İSTANBUL


2 aydır kullanıyorum

“ofiste kullanan bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine bana da sipariş vermiştik. Yaklaşık olarak 2 aydır kullanıyorum. Saçlarımdaki değişim dışardan insanların farkedeceği kadar bariz belli oluyor. Ben çok kendimi hergün gördüğüm için çok fazla değişiklik yokmuş gibi hissediyorum ama uzun süre görüşmediğimiz arkadaşlar bendeki değişimi hemen farkedip ne kullandığımı soruyor. Çok faydasını gördüm. Bundan sonra da nano hair kullanmayı düşünüyorum biraz pahalı ama işe yarıyor. Benim için önemli olan da işe yaraması zaten. ”
Ayhan Demir - ISPARTA


SİPARİŞ & DESTEK HATTI

ŞİMDİ AL KAPIDA ÖDE

PEŞİN FİYATINA TAKSİTLİ AL

KULLANANLAR NE DİYOR?

* Ürünün etkisi kişiden kişiye değişebilmektedir.
 • 2 aydır kullanıyorum

  ofiste kullanan bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine bana da sipariş vermiştik. Yaklaşık olarak 2 aydır kullanıyorum. Saçlarımdaki değişim dışardan insanların farkedeceği kadar bariz belli oluyor. Ben çok kendimi hergün gördüğüm için çok fazla değişiklik yokmuş gibi hissediyorum ama uzun süre görüşmediğimiz arkadaşlar bendeki değişimi hemen farkedip ne kullandığımı soruyor. Çok faydasını gördüm. Bundan sonra da nano hair kullanmayı düşünüyorum......
  29-Ocak-2014 - 23:00:45
  2 aydır kullanıyorum
  Ayhan Demir - ISPARTA
 • nano hair yorumlar

  nano hair satın almadan önce uzun bir süre bekledim. Geçen gün haberleri okurken yine karşıma çıktı çok iyi yerlerde reklamı var hatta bir ara televizyonda da reklamlarını görmüştüm. İşe yaramayan bir ürün olsa bunca zaman satılmaz diye düşünerek denemeye karar verdim. 2 kutuluk kampanyadan sipariş verdim. 1 kutusu bitti bitecek gibi. Etkileri gerçekten başarılı bir ürün olduğunu ortaya koyuyor. Bence formülü çok başarılı bir...
  05-Ocak-2014 - 10:24:38
  nano hair yorumlar
  Yusuf Türkmen - İSTANBUL
 • forum yorumları

  Ürünü duyduktan sonra forumlarda şöyle bir araştırdım. Birkaç kullanan kişi deneyimlerini etkilerini faydalarını zararlarını anlatmış. genel olarak bir yan etkisi zararı görülmemiş. tam olarak etkisini görmek içinde en az 2 kutu kullanmak gerekiyormuş. 1 kutu alıp denemek istiyordum ama yorumları okuyunca 2 kutu sipariş vermeye karar verdim. Bende kullandıktan sonra yorumlarımı paylaşmayı düşünüyorum....
  23-Aralık-2013 - 20:33:22
  forum yorumları
  Tufan Çelik - HATAY
 • etkili çözüm

  Bir dost tavsiyesiyle satın aldım. Arkadaşımda da faydasını görmüştük bende ondan görüp satın aldım kullanmaya yeni başladım. 1 hafta olmadı daha. Tabi etkilerini görmek için henüz erken ama işe yaracağına eminim. 2 günde bir kullanılıyormuş bende öyle kullanıyorum birkaç ay düzenli bir şekilde kullanırsam bende de etkili bir çözüm sağlayacaktır. Tüpler daha büyük olsa daha iyi olurmuş :) bana biraz küçük gibi...
  22-Aralık-2013 - 13:41:23
  etkili çözüm
  Ümit Arslan - NEVŞEHİR
 • resmi sitesi

  Nano hair resmi satış sitenizden 2 kutu sipariş vermiştim. Kargom bugün geldi telefonda bilgi aldığım bayan müşteri temsilcinizinde özellikle belirttiği gibi ürünün faturası paketin ön cebindeydi. İnternetten daha önce 1 defa fatura mağduriyeti yaşamıştım. Ürünü faturasız göndermişlerdi bende almamıştım. O olaydan beridir internetten birşey alırken hep içimde bir şüphe oluyor ama sizden gelen ürün faturasıyla gelince içim rahatladı. Çok teşekkür......
  21-Aralık-2013 - 11:31:15
  resmi sitesi
  Ertuğrul Aytekin - HATAY
 • işe yarıyor

  Haber sitesinde ürününüz hakkında yazılanlar. Ürünü kullananlar çok etkiledi beni. İşe yarar mı yaramazmı derken 1 kutu sipariş vermiştim. Muntazam bir şekilde kullandım. 2 günde 1 defa tüplerin yarısını duşdan sonra kullandım. 3 uygulama daha yapınca ürünüm bitecek. 1 kutuda tam istediğim sonucu alamadım ama ürünün belirtileri gayet açık işe yaradığı kesin. 5 kutuluk kürden alıp adam akıllı kullanmak lazım. Velhasıl işe yarayan bir ürün deneyin......
  19-Aralık-2013 - 10:10:49
  işe yarıyor
  İsmail Demir - KOCAELİ
 • orjinal ürün sipariş

  Satın almadan önce birkaç siteyi gezmiştim. Sitelerin hepsi birbirine benziyordu. En çok bu site güven verdiği için bu siteden sipariş vermiştim. Kargom bugün geldi paketin ön cebinde faturasıyla geldi. Kargodan problemsiz geldi. Ürünlerim faturasıyla geldiği için içim rahat bir şekilde bugün kullanmaya başlayacağım. Çok...
  17-Aralık-2013 - 13:24:11
  orjinal ürün sipariş
  İsa Korkusuz - GAZİANTEP
 • kargo teslimatı

  2 gün önce haber sitesinden görüp sipariş vermiştim. Bugün kargom geldi. Faturasıyla birlikte problemsiz bir şekilde teslim aldım. Kutuya bakınca çok kaliteli bir ürün olduğu anlaşılıyor. Yarın kullanmaya başlayacağım....
  12-Aralık-2013 - 18:25:39
  kargo teslimatı
  Ramazan Yılmaz - İZMİR
 • sipariş vermek

  Sipariş vermeden önce forumlarda, haber sitelerinde, bloglarda ürün hakkında yazılmış haberleri, makaleleri, yazıları, yorumları, incelemeleri hepsini okudum. Genel itibariyle kullananlar memnun görünüyor. Bende kullanmak istiyorum 1 kutu alıp deneyeceğim. Çok pahalı bir ürün değil denemeye değer. Az önce sipariş formunu gönderdim. İki üç güne kadar kargo bana gelir...
  09-Aralık-2013 - 00:51:12
  sipariş vermek
  Mehmet Durgun - KONYA
 • yorumlar

  Haber sitesinde yer alan haberlerden duymuştum. Geçen gün bir arkadaşımla konu saçtan açıldı. Meğer yakın bir arkadaşım bir süredir nano hair kullanıyormuş. İnternetteki yorumlara şahsen ben pek inanamıyorum en güvendiğim arkadaşım kullanmamı önerince bende aldım şuan kullanıyorum. Kendimden biliyorum gözle görmedikten sonra inanmak zor ama en azından 1 kutu alın deneyin kararı kendiniz verin. Emin olun pişman olmayacaksınız....
  08-Aralık-2013 - 00:33:58
  yorumlar
  Süleyman Çınar - SAKARYA
 • faydaları ve zararları

  Yaklaşık 2 aydır kullanıyorum. Almadan önce bir yan etkisi veya zararı olurmu diye düşünüyordum ama iki aydır hiçbir problem yaşamadım. Aksine çok faydasını gördüğüm bir ürün. 2 günde 1 defa akşam duş alırken kutudan çıkan küçük şampuanın yarısını kullanıyorum. Etkisini ne zaman gösterir diye merak edenler varsa belirteyim 3. hafta etkilerini göstermeye başladı. Sizde ona göre kullanabilirsiniz. Herkese iyi günler...
  06-Aralık-2013 - 23:46:13
  faydaları ve zararları
  Ömer Özdal - MANİSA
 • facebook yorumları

  Facebook yorumlarını okuyarak ürünü denemeye karar verdim. Facebook da şampuanı kullananlar yorum yazmışlardı epey kişi de kullanmış. Memnun olan da var olmayanda. Ama memnun olanların sayısı kat kat fazla. Forumlardan da biraz araştırdım. Genel olarak iyi bir ürün olduğu söyleniyor. Kullanımdan kullanıma kişiden kişiye mutlaka değişir. Bende kullanacağım. 2 Kutuluk kampanyadan satın aldım. 1-2 gün içinde sizde olur dediler. Bakalım gelsin hemen......
  06-Aralık-2013 - 00:43:49
  facebook yorumları
  Aydın Erdoğan - AKSARAY

SİPARİŞ TAKİP


Sipariş numaranız, telefonunuz veya e-mail adresiniz aracılığıyla siparişinizin durumu hakkında bilgi alabilir, kargo hareketlerini kendiniz de online olarak takip edebilirsiniz...

RESMİ SATIŞ SİTESİ

Hemen Sipariş Ver

nano hair satın al